News Room

Życzenia od Kryptowaluciarza & podsumowanie roku 2018

Miniony Rok zrodził w naszych głowach chęć założenia witryny o tematyce kryptowalut. Zaczęliśmy od wrzucania tematycznych tekstów związanych z wydarzeniami wokół crypto. Stworzyliśmy również artykuły poświęcone zapoznaniu się z podstawowymi giełdami, portfelami i bezpieczeństwem, by początkowi pasjonaci tematu również znaleźli coś dla siebie. Stworzyliśmy dekalog gracza, który jest dla Nas Świętym Gralem, przypominającym nam każdego dnia o zasadach, których musimy przestrzegać. Z końcem tego roku postanowiliśmy zacząć dzielić się naszą najcenniejszą wiedzą na temat rynku. Obecnie oddajemy w Wasze ręce swoje doświadczenie w postaci typów, dzięki którym Wszyscy wzbogacimy nasze portfele.

Koniec roku to czas podsumowań i wyłożenia na papier, tego czego się dokonało. Nie możemy przejść jednak obojętnie wobec naszych planów na nadchodzący Rok: głównie będziemy skupiać się na ostatnim niuansie wprowadzonym na portal- pisaniu tematycznych tekstów. Chcielibyśmy również poszerzyć swoje kręgi i zbudować społeczność osób zarabiających na tym trudnym rynku. Rok 2018, wniósł wiele zmian na giełdzie po roku hossy przyszedł rok bessy, niektórym przysporzyło wiele czasu i trudów by się na nim odnaleźć. Chcemy pokazać Wam jak zarabiać na obu rodzajach rynków.

W nadchodzącym roku 2019 grono Kryptowaluciarza życzy Wam sukcesów osobistych, spełnienia tych najskrytszych marzeń. Jak najwięcej zielonych dni na giełdzie, byśmy mogli spotkać się za Rok w tym samym miejscu z pełnymi portfelami!

Pozwólcie, że dziś Wszystkich Nas pochłonie Szampańska zabawa, a podsumowanie typów z Grudnia opublikujemy na początku Stycznia. Śledzący nas uważnie mogli zauważyć 100% skuteczność, poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, co powoduje tylko i wyłącznie pełną mobilizację na kolejny Rok 2019.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Close
Przejdź do paska narzędzi