News Room

Zmiany w dołączeniu kryptowalut na Binance? Prognoza wzrostów BNB!

Temat gorący, z ostatniej chwili. Niedawno Binance zmieniło politykę dołączania nowych kryptowalut do swojej platformy. Choć nadal można się porozumieć za odpowiednią opłatą wstępną, można również dostać się na największą giełdę na świecie w procesie głosowania na dane projekty. Opcja ta była dostępna już od dawna, co jednak się zmieniło? Przyjrzyjmy się dokładnie zmianom w regulaminie głosowania:

Możesz wybrać projekty, na które chciałbyś głosować poniżej. Każdy zarejestrowany użytkownik może głosować na wielu tokenów, ale będzie mógł oddać swój głos tylko raz na dany projekt. Użytkownicy będą musieli zapłacić 0,1 BNB za każdego kandydata w głosowaniu (analogicznie w przypadku zagłosowania na 3 kryptowaluty zapłacimy 3*0.1 = 0.3 BNB itd). Ostateczna wielokrotność zastosowana przy głosowaniu zależy od ilości posiadanych przez ciebie BNB. (nowy bardzo istotny zapis)

Co to oznacza w praktyce? Za prowizję 0.1 BNB pobraną na poczet głosowania możemy uzyskać aż do 500 głosów. Ilość ta zależna jest od stanu naszych Binance Coinów na koncie.  Przykład: Mając 400 BNB na koncie oddajemy głos na wybrany projekt, czym samym projekt dostaje 1 głos (za 0.1BNB) i dodatkowe 399 głosów za pozostałe 399.9 BNB na naszym koncie. Chyba zaczynają Wam się już otwierać klapki na oczach? W regulaminie nie ma żadnego zapisu iż team danej kryptowaluty nie może głosować na własną walutę. Podczas jednej tury głosowania zazwyczaj bierze udział kilka projektów (obecnie 8).

Dlaczego myślę że Binance Coin zyska na swojej wartości?

 

Głosowanie zamyka się 19 czerwca (7 runda), powyższy zapis regulaminu, który Wam przedstawiłem jest nowy. Jeszcze nie bardzo przyswojony i popularny. Wieści na zagranicznych tematycznych stronach o nim nie zostały jeszcze upublicznione (dostrzeżone?). Uważam, że projekty którym naprawdę zależy na dołączeniu na giełdę Binance (a którym nie zależy?) będą na własnych kontach kupowali BNB, nie mniej ni więcej a po 500 i oddawali głos na własną krypto, by wygrać rywalizację. Zapytacie czy to wpłynie na kurs kryptowaluty? Troszkę matematyki, załóżmy iż z tylko z jednego projektu 10 osób chce oddać głosy w powyższy sposób. 30 * 500 BNB * 15$ = 225 000 $. Tym samym nie stracą oni tych pieniędzy, a zainwestują w przyszłościowy projekt. Zdobędą dodatkowo 30 * 500 = 15 000 głosów i przybliżą się do wejścia na Binance.

Przewiduję mocny ruch na kursie do 19 czerwca, już widać codziennie wzrosty (stopniowo skupowane BNB). Taka akumulacja zainteresowania Binance Coinem napewno wpłynie znacząco na kurs e-waluty.

Na koniec przestrzegę Was, iż po zamknięciu głosowania, część projektów będzie mogła zechcieć zrealizować zyski, co może poskutkować spadkami. W dniu dzisiejszym BNB kosztuje 15.50 $ (0.0023400 BTC). Odniosę się do tej wartości w wpisie po zamknięciu głosowania. Jak już będziecie się przyglądać regulaminowi i zapisom na największej giełdzie w celu weryfikacji moich słów. Przyjrzyjcie się projektów które chcą dostać się na platformę, może uda się Wam wyselekcjonować właśnie ten jeden, który zrobi to w najbliższym czasie (choćby po liczbie oddanych głosów). Może okazać się to kolejną bardzo trafną inwestycją w niedalekiej przyszłości.

Jeśli nie macie jeszcze konta na największej giełdzie świata, poniżej znajdziecie link bezpośrednio do niej z banneru, tym samym wspomagając nasz serwis.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Close
Przejdź do paska narzędzi