Krypto Artur

Żelazne zasady to podstawa

Wkraczając do świata kryptowalut warto założyć sobie kilka reguł, których w ciągu naszej przygody z grą na kryptogiełdach będziemy się trzymać niczym dekalogu. Dlaczego? Bo w grę wchodzą duże emocje. 

Wszędzie tam, gdzie sprawa dotyczy pieniędzy są nerwy, niepewność, zwątpienie czy nadzieja. Jestem przekonany, że tylko ludzie o mocnych nerwach nadają się do gry. Oczywiście – raz na jakiś czas może przytrafi nam się szczęście, ale długofalowo na pewno nie możemy polegać na farcie. Wiedziałem już o tym bazując na swoim doświadczeniu z bukmacherki. I jednocześnie mam świadomość, jak trzymanie się żelaznych zasad jest cholernie ciężkie. Jednak mówię Wam – i wyryjcie sobie to na ścianie przy komputerze – są zasady, których nigdy nie będzie wolno nam złamać. Jakie? Mam ich kilka.

Po pierwsze

Nigdy nie sprzedaję krypto po cenie niższej od ceny zakupu Artur

Trudno, choćby mnie kroili i cięli piłą mechaniczną. No nie sprzedam i już. Nie spanikuję, nie dam się ponieść tendencjom spadkowym. Jestem przekonany, że kryptowaluty to przyszłość. Nawet jeżeli miałbym nie dożyć wzrostów, to wolę stracić niż dać się wydymać 😉

 

Po drugie

Mój Boże – niby wszyscy o tym wiemy. A potem czytamy po sieci setki, jeśli nie tysiące, wpisów ludzi, którzy potracili swoje majątki, zawierzając pseudoznawcom. Artur

Inwestuj tylko tyle, ile nie żal Ci stracić. Mój Boże – niby wszyscy o tym wiemy. A potem czytamy po sieci setki, jeśli nie tysiące, wpisów ludzi, którzy potracili swoje majątki, zawierzając pseudoznawcom. Pamiętaj, czy to forex, czy krypto, czy bukmacherka – na całym tym biznesie można się dorobić solidnych pieniędzy, ale też i sporo wydrenować z portfela. Wbij sobie do głowy – wkładaj na giełdę tylko takie ilości, które nie zrujnują Twojego życia, rodziny, najbliższych.

Po trzecie

Jedno jest pewne, jeżeli chcesz osiągnąć sukces, to nie podążaj drogą na skróty. Artur

Dużo czytaj i nie idź na łatwiznę. Kryptowaluciarz to tylko jeden z wielu portali branżowych. Postaramy się zrobić wszystko, żeby wspólnymi siłami, razem z Wami, pomóc sobie w przebrnięciu przez meandry i tajniki świata kryptowalut. Pamiętaj jednak, że internet to kopalnia wiedzy. Analizuj, czytaj, obserwuj wpisy osób, które wypowiadają się w temacie. Rób zapiski. Jeżeli ktoś da dobry sygnał, zanotuj. Poczekaj na jego kolejną opinię. Jeżeli się sprawdzi, to jest szansa, że właśnie trafiłeś na osobę, która wie o co chodzi. Jedno jest pewne, jeżeli chcesz osiągnąć sukces, to nie podążaj drogą na skróty.

Tagi
Pokaż więcej

Artur

Im trudniejsza bitwa, tym słodsze zwycięstwo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

37
Close
Przejdź do paska narzędzi