Krypto Artur

Whitepaper

Kryptowaluciarz powstał z potrzeby rynku. Sporo ludzi już słyszało o cyfrowej walucie, ale jeszcze większe grono dopiero się o niej dowie. Widząc ciągle niezapełnioną lukę jeśli chodzi o rzetelne informacje dotyczące tej dziedziny, postanowiliśmy uruchomić portal, który dzięki zaangażowaniu wszystkich użytkowników, pozwoli na sprawne i skuteczne wejście w świat kryptowalut.

Nie wiem czy wiecie, ale w chwili pisania tego tekstu na świecie jest aż 1517 kryptowalut (sic!). Tak, tak! Nie przewidziało Wam się. Jak wynika z najnowszych badań o najsłynniejszej z nich, czyli bitcoinie, w Polsce słyszało tylko 15 procent społeczeństwa. Nic więc dziwnego, że mnożą się wszędzie pytania, wątpliwości czy kontrowersje. Nasz portal między innymi ma na celu ich wyjaśnienie.

Kryptowaluciarz składa się z kilku sekcji. Część z nich jest stała. Liczymy, że nasze opisy giełd czy kryptowalut okażą się dla Was pomocne.

Jedna z sekcji należy w 100 procentach do Artura. To 40-latek, który w świat kryptowalut wszedł dopiero co. Zmaga się na bieżąco ze wszelkimi niespodziankami tego tajemniczego świata. Mamy nadzieję, że jego uwagi, przygody, rozwiązania okażą się dla Was pomocne. Szczególnie dla osób, którzy są dokładnie na tym samym etapie.

Każdy z Użytkowników naszego portalu może założyć konto, dodać swoje zdjęcie, tworzyć grupy tematyczne czy zapraszać znajomych.

Inni dwaj założyciele naszego portalu to bardziej doświadczeni „gracze”. Jeden posiada bitcoiny niemal od początku ich powstania. Drugi zarobił bitcoina w ciągu dwóch tygodni, grając na giełdzie tzw. altami (zachęcamy do zerknięcia w słownik). Bardzo liczymy na to, że i oni od czasu do czasu zechcą się z Wami bezpośrednio podzielić swoim doświadczeniem.

Najbardziej jednak liczymy na to, że sercem naszego portalu będziecie Wy. Każdy z Użytkowników naszego portalu może założyć konto, dodać swoje zdjęcie, tworzyć grupy tematyczne czy zapraszać znajomych. Każdy z wpisów ma możliwość dodawania komentarzy. Jesteśmy przekonani, że im więcej będzie opinii i uwag na temat świata kryptowalut, tym mniej tajemnic będzie on dla nas zachowywał.

Rozgośćcie się zatem w naszych progach, czujcie się jak u siebie. Zapraszamy!

Tagi
Pokaż więcej

Artur

Im trudniejsza bitwa, tym słodsze zwycięstwo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Close
Przejdź do paska narzędzi