News Room

Tak, jak przewidywaliśmy, kwiecień na zielono! Bitcoin wystrzelił w kilka minut

We wtorek napisaliśmy, że zgodnie z przewidywaniami, biorąc pod uwagę historię i trendy panujące na giełdzie, kwiecień będzie dla inwestorów dobrym miesiącem. Nie trzeba było długo czekać. Dwa dni później bitcoin w kilka minut zanotował potężny skok o ponad tysiąc dolarów, a niektóre kryptowaluty w ostatnim tygodniu osiągnęły ponad 100 procentowy wzrost.

Wydarzenia z ostatniego tygodnia pokazują, jak bardzo zaskakujący potrafi być rynek kryptowalut. Ale nie dla wszystkich. Nam idealnie udało się przewidzieć tendencje wzrostowe w obecnym miesiącu.

Ci, którzy idąc za naszą radą, zrobili we wtorek kryptowalutowe zakupy na pewno zarobili.

 

Ci, którzy idąc za naszą radą, zrobili we wtorek kryptowalutowe zakupy na pewno zarobili. Co ważne, po kilku miesiącach sporej stagnacji wreszcie obudził się bitcoin. I to jak! W czwartek najpotężniejsza kryptowaluta w całej okazałości pokazała swoją moc.

Wystarczyło tylko kilka minut, żeby jej wartość wzrosła o ponad tysiąc dolarów! I jak to bywa w zwyczaju, za bitcoinem podążyło większość altów. Choć trzeba przyznać, że część z nich zanotowała procentowo jeszcze bardziej imponujące skoki. Niektóre nawet o ponad 100 procent powiększyły wartość.

Tagi
Pokaż więcej

Artur

Im trudniejsza bitwa, tym słodsze zwycięstwo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Close
Przejdź do paska narzędzi