Kryptowaluty

Podsumowanie grudnia


Czas na pierwsze podsumowanie minionego miesiąca. W grudniu założyliśmy 5 pozycji. Wszystkie z nich są już zamknięte. Warto tutaj przypomnieć naszą strategie gry. Standardowa stawka typu to 1j, gdy rozstawiamy tzw. siatkę, każdy jej próg to wielokrotność 0,5 j. Oczywiście wszystko to przy założeniu: 1j to nie więcej jak 10-15% naszego portfela.

Zaczęliśmy grudzień dość bezpiecznie. Pierwsza pozycja zaliczyła tylko jeden target, co dało już fajny zysk z typu opiewający na 24% (dokładne ruchy z każdej pozycji, możecie śledzić w komentarzach do danego typu). Kolejne dni zaowocowały naszą pierwszą petardą, pozycja na EOS, szybko osiągnięte wszystkie targety. Wytrwali mieli kilka dni podczas których mogli zastanawiać się czy 100% to zysk który ich satysfakcjonuje. Dla naszych statystyk – target nr 3 wygenerował profit 90%.
Kolejny dzień to kolejna konkretna pozycja, gdzie zaliczyliśmy wszystkie założone przez nas targety, co pozwoliło wygenerować zysk 37% (do wyciągnięcia powyżej 60 %). Przyszedł czas na shortowanie popularnego projektu Tron, siatka zebrała 2 progi (suma typu 0,5j + 0,5j = 1j) – efekt końcowy +70%. Ostatni typ miesiąca to long na Ethereum, który zamknął  miesiąc z 33% na plusie.

Jako że część naszych odbiorców to  koledzy z bukmacherki, musimy przedstawić nasz wynik za pomocą współczynnika yeldi, który w grudniu wyniósł aż 56%.

Reasumując start uznajemy go za naprawdę bardzo owocny. Poprzeczka została zawieszona wysoko, co powoduje u nas pełną mobilizację na nadchodzące miesiące.

 

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Zobacz również

Close
Close
Przejdź do paska narzędzi