Krypto Artur

Stan Ohio akceptuje bitcoina dla płatności podatkowych

Już od poniedziałku firmy w Ohio będą mogły płacić podatki za pomocą Bitcoina –  tym samym to pierwszy stan w kraju, który oficjalnie zaakceptuje kryptowaluty.

 

Firmy, które chcą wziąć udział w programie, muszą po prostu udać się do OhioCrypto.com i się zarejestrować. Nie ma ograniczeń co do opłacania podatków w taki sposób, począwszy od sprzedaży po podatki potrącane u pracowników,

Skarbnik stanu Ohio, Josh Mandel,  daje jasny sygnał szerszych ambicji państwa względem akceptacji kryptowalut. To, w jakim stopniu  obywatele skorzystają z nowej formy płatności w stanie Ohio z użyciem cyfrowych walut jest jeszcze kwestią dyskusji.

Inne stany w całym kraju na południowym wschodzie, południowym zachodzie, czy w części centralnej również rozważały akceptację bitcoinów dla podatków. Inicjatywy w takich miejscach jak Arizona, Georgia i Illinois nie zyskały jednak jeszcze szerszej aprobaty.

USA pracuje nad uruchomieniem płatności kryptowalutami BitPay, które ułatwiłyby wymianę bitcoinów na dolary.

Przygotujcie się na grudzień

 

Rynek kryptowalut pozostaje nadal w głębokiej bessie, nie jest to jednak czas w którym musicie tracić swoje pieniądze, bądź ich nie rozmnażać. Bitcoin osiąga kolejne dołki, dziś przekroczył barierę 3700$ (binance). Pracujemy obecnie nad materiałem, który ułatwi Wam zrozumienie jak zarabiać podczas bessy. Wcześniej jednak musimy przedstawić Wam narzędzia do tego potrzebne, ich obsługę i podejście do tego typu grania. Odpowiadając na pytania zadawane tutaj, jak i na platformie Facebook: prawdopodobnie wystartujemy z początkiem grudnia, tak by móc w łatwy sposób podsumowywać kolejne miesiące naszych typów.

Jeśli nurtują Was jeszcze jakieś pytania, śmiało zadawajcie je tu, czy na naszym oficjalnym Facebooku.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Zobacz również

Close
Close
Przejdź do paska narzędzi