Kryptowaluty

Kryptowaluty na końcówkę maja

Dzisiaj zgoła odmienny wpis, zamiast newsów ze środowiska krypotwalut i technologii blockchain, przedstawię Wam propozycje krypto, wokół których widzę popyt na rynku. Dlaczego wybrałem te dwa tokeny? Lubię lokować  wolne środki w projekty, które potrafią zrobić szybki zysk, a obie z nich na dniach wypuszczają Mainnet swoich sieci. Poniżej znajdziecie projekty, które wybrałem, wraz z krótki opisem. Krótkim, gdyż przy tego typu grze przyszłość projektu nas nie interesuje, szukam szybkiej szansy zrealizowania zysków (w przeciwieństwie do grania długoterminowo).

Podczas pisania artykułu, cena PRL wynosi 0.645 $ (0,00007840 BTC), do której w niedalekiej przyszłości się odniosę.

Zespół Oyster przekazał ważne oświadczenie, dotyczące wydania głównej sieci. Wydanie Oyster Mainnet zostanie opóźnione do 29 maja 2018 roku. Wyrażając to oświadczenie, chcemy zapewnić naszej społeczności, że nie podjęliśmy tej decyzji lekkomyślnie. Zespół kryptowluty pracował bardzo ciężko, aby zdobyć silną reputację jako zespół, który spełnia wszystkie podane terminy. Dodatkowo PRL jest znany z tego, że zachowuje przejrzystość swoich działań i zgodnie z tym zachowaniem dokładnie wyjaśniamy, dlaczego to opóźnienie jest potrzebne.

Oyster buduje unikalny produkt, który nie tylko zapewnia niezawodną platformę do anonimowego, zdecentralizowanego przechowywania danych, ale także planuje zrewolucjonizować sposób, w jaki witryny zarabiają na swoich treściach. Cele te są ambitne i nie istnieje żadna inna firma ani zespół dostarczający rozwiązania tych problemów. Ponieważ jest to innowacyjny projekt, pojawią się nieprzewidziane przeszkody, które mogą opóźnić wydanie produktu. Zespół deweloperski Oyster bardzo szybko dostosował się do tych przeszkód i pracuje w nadgodzinach, aby mieć pewność, że Mainsnet firmy Oyster będzie gotowy na 29 maja.

Główna sieć #TRON zostanie uruchomiona 31 maja. Cena TRX wynosi $0,079085 USD 
(0,00000959 BTC)

Maj jest ekscytującym miesiącem dla TRON. TronVM v.0.1 zostanie uruchomiony  już 25 maja. Ta wersja TronVM używa adaptera VM, który umożliwi pełną kompatybilność z maszyną Ethereum VM. Wszyscy programiści Ethereum będą mogli używać adaptera do bezproblemowej migracji z projektów Ethereum dApp do TRON.

Reasumując, liczę tutaj na szybki kilkunastoprocentowy  zysk (pompka związana z wypuszczeniem Mainnet). Grając pod wydarzenia, zawsze analizujcie szanse na ich pokrycie i źródła newsów. Ja osobiście korzystam do tego celu z stron:  https://coinmarketcal.comhttp://www.coincalendar.info/ .

Na koniec pozostawiam Was z pytaniem: Co sądzicie o tego typu wpisach? Wolicie czyste newsy, czy czekacie również na to, bym dzielił się z Wami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem w świecie kryptowalut?

Pamiętaj, że ten tekst nie ma na celu zachęcenia Cię do inwestycji w kryptowaluty. Jak każda inwestycja, tak i ta, wiąże się ze sporym ryzykiem. Nie inwestuj w nic, jeśli jesteś zadłużony i/lub nie masz zapewnionej płynności finansowej. Do ryzykownych inwestycji używa się pieniędzy, które możesz przeznaczyć na stratę.
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Zobacz również

Close
Close
Przejdź do paska narzędzi