Krypto Artur

Czas start!

Coś, gdzieś słyszałeś o kryptowalutach? Pewnie obiło Ci się o uszy, że warto zainwestować w bitcoina? Ale u licha – nie wiesz, co to takiego? A może wiesz, ale chciałbyś pogłębić wiedzę? Jeżeli na wszystkie z tych pytań odpowiadasz twierdząco, to znaczy, że znakomicie trafiłeś! Kryptowaluciarz, to miejsce, w którym od A do Z wprowadzimy się w świat kryptowalut.

O tym, kim jesteśmy, jakie mamy zamiary oraz dlaczego w ogóle stworzyliśmy ten portal dowiecie się, klikając w zakładkę whitepaper. Tutaj natomiast znajdziecie teksty jednego z członków naszego zespołu, Artura. On lubi pisać, więc oddajmy mu głos.

Witam kochani.

Mam 40 lat. Taaaak 🙂 Zleciało tak szybko, że ani się obejrzałem. Kim jestem? Szczęśliwym ojcem i mężem. Mam bzika na punkcie hokeja na lodzie, no i zjadłem zęby na bukmacherce. W październiku po raz pierwszy usłyszałem o kryptowalutach. Oczywiście, jak chyba każdy początkujący, najpierw o bitcoinie. Ponieważ w bukmacherce osiągałem spore sukcesy (pewnie w przyszłości nadarzy się okazja na bliższe przedstawienie), postanowiłem się zagłębić także w świat cyfrowej waluty. Uznałem, że moje doświadczenie może się przydać i w tej dziedzinie.

Nie poprowadzę Was za rękę do złota i bogactwa, ale zrobię wszystko, żebyście dzięki mnie mogli uniknąć błędów, które stały się moim udziałem.Nie napiszę – kupuj dzisiaj siacoiny, sprzedawaj cardano czy trzymaj bitcoiny, bo to przyniesie Ci zysk. Mało tego – uważam, że w świecie kryptowalut nikt nie poda gotowej recepty na sukces. Jednego jednak możecie być pewni! Stoję – podobnie jak Wy – na początku drogi w kierunku krawędzi wielkiego jaru, który – zapewniam Was – wciąga jak wir. A w tym jarze właśnie wręcz gotują się wszystkie kryptowaluty, żeby tylko z pełną siłą pokazać nam swoją moc. Bo tę mają na pewno. Uważam, że są przyszłością naszego świata

Nie poprowadzę Was za rękę do złota i bogactwa, ale zrobię wszystko, żebyście dzięki mnie mogli uniknąć błędów, które stały się moim udziałem. Artur

 

. W jakim tylko zakresie będę mógł, poradzę, podpowiem, podzielę się z Wami uwagami. Liczę, że w trakcie naszej wspólnej drogi w świat kryptowalut pojawią się osoby bardziej doświadczone, już obite w bojach z tą krainą pełną tajemnic, pułapek i niespodzianek.Wierzę, że wspólnie, łącząc siły uda nam się wkroczyć w nią z jak najlepszym bilansem zysków i strat.

Tagi
Pokaż więcej

kryptowaluciarz

kryptowaluciarz.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Close
Przejdź do paska narzędzi