Krypto Artur

Co może połączyć gry i kryptowaluty?

Zaintrygowało Was to pytanie? Może powinienem napisać co połączy te oba bieguny? Jest jeden projekt któremu przyglądam się od jakiegoś czasu. Co więcej w który sam inwestuje. Czym jest tajemniczy jeszcze dla większości z Was projekt o którym piszę? Enjin Coin. Mówi Wam to coś?

Do sedna, to projekt który mocno zacznie wpływać na rynek gier, typu MMO oraz innych, w których możemy rywalizować z graczami z całego globu. Enjin będzie światową walutą, służącą do wymiany wszelkiego rodzaju itemów, bohaterów i innych. Przedmioty w grach, będą mogły zawierać wartość w postaci ENJ Coinów. Inaczej mówiąc grając w jedną grę, będziecie mogli przenieść swój ekwipunek  do innej gry (jego wartość). Choć to nie wszystko, będzie także możliwość przenoszenia całych postaci w skorelowanych ze sobą produktach.

Ważne ciekawostki o projekcie:

  • projekt Enjin został założony w 2009 roku
  • na ten moment mają oni 19 milionów aktywnych użytkowników
  • Enjin i Ubisoft są w tym samym Blockchain game alliance
  • ENJ ma potwierdzoną współpracę z Unity
  • kilka tytułów (gier) już pracuje na wypuszczeniem swoich produktów dla graczy (Warofcrypto, Catsinmechs, Forest Knight i inne)
  • własny portfel Enjin Wallet (Sklep play)
  • ceny itemów, wahają się od kilku do nawet 10 000, 100 000 ENJ za naprawdę rzadkie (proszę pamiętać że gry jeszcze nie wyszły!)
  • dostępny na binance
  • prostota pieniężenia swojego EQ – sprzedaż na giełdach ENJ

Krótki wstęp o projekcie, który naprawdę ma potencjał. Większość z Was pewnie już go dostrzegło, rynek gier jest ogromny. Jeśli chcecie by rozwinąć jakieś tytuły implementujące w sobie Enjin, dajcie znać jakie.

Na koniec dla Was kod QR, po zeskanowaniu którego otrzymacie przedmiot na swój portfel (warty ENJ). To jeszcze bardziej uzmysłowi Wam czym jest ten projekt. By otrzymać projekt, musicie ściągnąć oficjalny portfel (Enjin Wallet, zupełnie darmowy) następnie założyć osobisty portfel i za pomocą SCAN QR zeskanować poniższy kod:

Ilość przedmiotów jest ograniczona przed developera, nagrody są zaś sporo warte, szansa na 100 ENJ to aż ok. 50% (widoczna przy skanowaniu)
To jeden z ostatnich przerywników na naszym portalu przed implementacją zupełnie nowej formy treści.
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Close
Przejdź do paska narzędzi