News Room

Wzrosty Bytecoin – 250% w kilka godzin

 

Dziś Bytecoin przekroczył granicę dotychczasowego ATH (0,017 USD), odnotowanego na początku 2018 r.,  osiągając tym samym nowy szczyt. Zastanawiacie się pewnie co może być przyczyną, aż takich wzrostów, zwłaszcza gdy cały rynek odreagowuje ostatnie zielone dni? BCN zagościł tej doby na nowej giełdzie kryptowalut – Binance.

Od czasu ogłoszenia tej wiadomości, coin wzrósł z wartości około 0,0069 USD do 0,0178 USD w ciągu zaledwie kilku godzin, można było zarobić ponad 250% (nie uwzględniono w obliczeniach chwilowego wystrzału). Biorąc pod uwagę ostatni tydzień ta wartość wygląda jeszcze lepiej.

Jego kapitalizacja rynkowa powiększyła się z 1,2 mld $ do zadziwiającej kwoty 3,3 mld $. Wywindowało to  kryptowalutę na 15 pozycję pod względem kapitalizacji rynkowej.

Binance jest jedną z największych giełd kryptowalut na świecie. Jeśli Bytecoin nadal będzie pozyskiwał nowych inwestorów w takim tempie, może wkrótce osiągnąć dalsze wzrosty cen. 

Oczywiście, Bytecoin nie będzie kontynuował wspinaczki na poziomie kilkuset %,  gdy szum wokół tego wydarzenia opadnie zobaczymy korektę, a  wartość BCN znajdzie swoje miejsce na rynku.  Ogólnie rzecz biorąc, wejście na tak ogromną giełdę znacznie poprawiło perspektywy zarówno dla tej e-waluty, jak i  całego teamu, który go tworzy.

Obecnie naszą radą jest przyjrzenie się temu projektowi bliżej. Jeśli w rankingu pozostanie on w okolicy pierwszej piętnastki przez jakiś czas, zainteresowanie tą walutą wzrośnie. W przeciwnym razie możemy spodziewać się odreagowania na rynku i pozostanie nam śledzić, jak Bytecoin zacznie tracić na wartości, gdy hype związany z wejściem na Binance zostanie przyswojony przez potencjalnych inwestorów. 

 

Tak czy inaczej, dzisiejszy dzień oznacza wielki sukces dla zespołu stojącego za kryptowalutą BCN. To co działo się na rynku, powinno skłonić Was do refleksji nad tym co wpływa na zainteresowanie inwestorów danym projektem. Nawet gdy cały rynek oświetla blask czerwonych %, jest miejsce na wzrosty, potrafią je wywołać nieoczekiwane wydarzenia. Śledząc bacznie rynek, możemy wyłapać perełki jak ta dzisiejsza. Wskakując w odpowiednim momencie do pociągu,a następnie wysiadając na kolejnym przystanku, za kwadrans możemy być bogatsi o kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt %. Trzeba przy tym jednak zachować zimną krew i mieć nerwy ze stali.

 

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Zobacz również

Close
37
Close
Przejdź do paska narzędzi