News Room

Bitsdaq & Bittrex – darmowe tokeny Candy (BXBC)

Bitsdaq wprowadziło na rynek platformę handlu kryptowalutami w tym miesiącu, wykorzystując najnowocześniejszą technologię Bittrex, aby zapewnić klientom bezpieczną, zaawansowaną i niezawodną platformę oraz szeroki wybór tokenów cyfrowych. Platforma ma na celu dotarcie do klientów kryptowalut w całym regionie Azji. Rejestrować można się natomiast z całego globu.

Rejestrując się z naszego linku: Bitsdaq dostajecie na start 1000 tokenów Candy (wymagne tylko i wyłącznie potwierdzenie swojego adresu email i telefonu na platformie).

Jak zdobyć darmowe tokeny?

Rejestrując się na  oficjalnej platformie i weryfikując: nr. telefonu (1000 tokenów); weryfikacja KYC (4000 tokenów)

 

 

 

Logując się codziennie otrzymacie 200 Candy tokenów (do końca marca):

 

Czym i do czego będą służyły tokeny Candy [BXBC] ?

Będą to tokeny wspierające platformę i handel na giełdzie, idealnym odpowiednikiem jest tutaj znany token  giełdy Binance – BNB. Jako, że projekt wspiera Bittrex, nie jest wykluczone iż w przyszłości mogą one pojawić się na jednej z największych platform wymiany kryptowalut Bitterex. Poświęcając 1 minutkę dziennie na logowanie się na Bitsdaq zdobywajcie swoje tokeny i czekajcie na oficjalną premierę i wzrost waszego portfela. Do tej pory zarejestrowało się ponad 91 000 userów, kolekcjonując średnio 2000 tokenów per user. Jednego dnia możecie porzewyższyć ich bilans, przechodząc proces weryfikacji osiągając tym samym 5200 tokenów. Tokeny Candy zostaną zmienione na BXBC

Partnerstwo Bitsdaq i Bittrex łączy globalne przywództwo Bittrex w branży blockchain z wizją i doświadczeniem innowacyjnego zespołu Bitsdaq w Azji z głęboką znajomością lokalnych rynków. To partnerstwo zwiększy globalną akceptację technologii blockchain. Dając klientom w Azji dostęp do dużego wyboru kryptowalut, w tym dostępnych na platformach Bittrex i Bittrex International.

Bitsdaq będzie nadzorował zarządzanie nową platformą transakcyjną. Dbając  przy tym o obsługę klienta i zgodność z przepisami, a także zapewniając obsługę klienta, marketing, sprzedaż i zindywidualizowany rozwój.

Bitsdaq wykorzysta najlepsze i najbezpieczniejsze w praktyce procesy KYC i AML. Proponując użytkownikom jedną z najlepszych platform transakcyjnych w regionie azjatyckim i potencjał dostępu do globalnych rynków.

O oficjalnej współpracy platformy Bittrex z Bisdaq, możecie poczytać poniżej: https://bittrex.zendesk.com/hc/en-us/articles/360001493326-Bitsdaq-Launching-Asian-Digital-Asset-Trading-Platform-Powered-by-Bittrex

Zachęcamy do rejestracji na platformie Bitsdaq z naszego linku referencyjnego, możecie w ten sposób wspomóc naszą witrynę, link: Bitsdaq 

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Close
Przejdź do paska narzędzi