News Room

Binance – sposób na pasywny dochód? 775 000$ dla użytkowników giełdy!

18 lipca giełda Binance opublikowała, że za przetrzymywanie na giełdzie Stellarów otrzymali oni w sumie, aż 9 500 000 XLM (775 000 USD w trakcie publiakcji).  Giełda postanowiła rozdać całość zgromadzonych tokenów XLM dla swoich urzytkowników. Jeśli jeszcze nie jesteście użytkownikami tej giełdy, to bardzo dobry moment by dołączyć do Binance. Możecie tym samym wspomóc naszą działalność rejestrując się z naszego linku, klikając w banner obok, bądź bezpośrednio w ten link: Binance

 

Kod QR do rejestracji na giełdzie Biannce:

 

Jak dostać dodatkowe tokeny XLM, które rozdaje Giełda?

Począwszy od 20 lipca Binance będzie śledzić nasze portfele, a konkretnie ilość Stellarów jakie na nich przetrzymujemy. Minimalna wymagana ilość to 10 tokenów XLM. Zachęcamy jednak Was do przetrzymywania ich w znacznie większych ilościach, gdyż jak nie trudno się domyślić ilość tokenów które otrzymamy będzie tym współmiernie większa im więcej ich będziemy mieli na swoim portfelu na giełdzie.   W okresie ponad 40 dni Binance wykonuje codzienny spis sald XLM na kontach Binance. Po tym, 1 września, za pomocą średniej ważonej tokeny XLM zostaną przydzielone pomiędzy wszystkich użytkowników którzy wzięli udział w wspólnej zabawie.

Innymi słowy do dnia 1 września na Binance będzie można zarabiać pasywnie – przetrzymując tylko i wyłącznie tokeny na giełdzie. Jeśli nie macie pomysłu na trading w najbliższym czasie, wydaje się być to wspaniały sposób na pomnożenie swojego portfela.

Przewidywane profity z pasywnego dochodu?

Wśród użytkowników różnych forum, możemy wyczytać przewidywane profity z hodlowania na giełdzie wyniosą od 3 do 7%. Najwięksi optymiści twierdzą, że będzie to nawet ponad 10% profitu w postaci tokenów Stellar XLM.

 

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Close
Przejdź do paska narzędzi