Krypto Artur

Artur: Seks, broń, hazard, narkotyki i… kryptowaluty zawsze znajdą odbiorców!

Kilka dni temu rzuciłem Wam pytanie, czy kryptowaluty mają przyszłość. Dziś przyznam się, co o tym sądzę.

Wydarzenia ostatnich kilku dni tylko utwierdziły mnie w przekonaniu. Z pozoru wygląda to tak, że świat zmienia się w błyskawicznym tempie. Oczywiście, trudno się z tym nie zgodzić. To, co jeszcze dekadę wydawało się nierealne, dziś jest faktem.

To co, 50 lat temu nawet nie śniło się ludziom, dziś stanowi codzienność. Ale jak świat światem, Ziemia Ziemią, a człowiek człowiekiem, pewne rzeczy nigdy się nie zmienią, bo tak po prostu natura skonstruowała nasz gatunek.

Uważam, że dla podziemia zawsze znajdzie się miejsce na rozwój. W moim przekonaniu seks, narkotyki, broń, hazard nigdy nie stracą odbiorców. Chcąc nie chcąc, w tej czy innej postaci, do tego „zacnego” grona musimy dorzucić kryptowaluty.

To co, 50 lat temu nawet nie śniło się ludziom, dziś stanowi codzienność. Ale jak świat światem, Ziemia Ziemią, a człowiek człowiekiem, pewne rzeczy nigdy się nie zmienią, bo tak po prostu natura skonstruowała nasz gatunek. Artur

Branża wiele się ostatnio rozpisywała na temat współpracy Verge’a z Pornhubem. A ja się nic a nic nie zdziwiłem. Mało tego, uważam, że takich powiązań będzie przybywać. Dla mnie to całkiem normalne, że te dwie dziedziny się zwąchały. Zamieszanie zrobiło się spore, potem przycichło, ale aż do… następnego razu.

Dlatego m.in. widzę duży potencjał w Monero. Dlaczego? Pewnie w którymś z kolejnych moich wpisów będzie okazja bliżej się przyjrzeć tej „monecie”. Na dziś powiadam Wam – krypto już nie zginie. Słowa wieszczy czarnowidztwa, którzy przewidują „pęknięcie bańki” czy  „śmierć bitcoina” jednym uchem wpuszczam, drugim wypuszczam. Bo underground miał się dobrze w czasach jaskiniowców (może pod trochę inną postacią) i będzie miał się dobrze jeszcze  długo po tym, jak z tego świata odejdą następne pokolenia.

Tagi
Pokaż więcej

Artur

Im trudniejsza bitwa, tym słodsze zwycięstwo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Close
Przejdź do paska narzędzi