News Room

17 000 000 BTC, blockchain będzie większym wynalazkiem niż internet?

Z dużym prawdopodobieństwem to dzisiaj zostanie wykopany 17-milionowy Bitcoin. Zbliżymy się tym samym do 81% wydobycia z capu, który został ustawiony na równe 21 mln sztuk.

Na rynku mamy dzisiaj lekkie odreagowanie po ostatnich wzrostach, czy to oznacza  zjazd w dół? Nie zakładałbym takiego scenariusza, choć w świecie krypto wszystko jest możliwe. Pozostaje nam więc granie na spadkach, tradowanie, holdowanie.  Jeśli jednak odpoczywacie od giełd, wolniejszy czas możecie poświęcić na zwiększanie swojej wiedzy, gdzie z pomocą przychodzi wam kryptowaluciarz!

Pytanie na dzisiaj? Czy Bitcoin i sieć blockchain będzie większym wynalazkiem niż internet?

Tim Draper, znany inwestor w przełomowych projektach, takich jak Internet, Tesla, Skype i Hotmail, jest również wielkim fanem Bitcoina. Według tego inwestora,  w ciągu czterech lat  BTC osiągnie wartość 250 000 USD, powtórzył to przy okazji spotkania w amerykańskiej debacie poświęconej Inteligence Squared.  Odbyła się ona  w minioną sobotę.

Zapytany o to, jak  porównuje Bitcoin do innych znanych inwestycji,  odpowiedział:

„Technologia blokchain stanie się większym wynalazkiem, niż sam Internet. Będzie rewelacyjnym odkryciem stawianym ponad epokę żelaza czy renesans czy rewolucję przemysłową. Wpłynie na cały świat i zostanie szybciej rozpowszechniony,  niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś. Za pięć lat spróbujecie kupić kawę z walutą fiat i będą się z was śmiać, że nie używacie krypto.Sądzę, że będzie taki moment, w którym nie będziecie już chcieli żadnej z form pieniądza jakiego używamy obecnie.”

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Close
Przejdź do paska narzędzi